Získali sme certifikát kvality služieb “TOP servis 2014”

Autorizovaný servis IMPA Bratislava ako jediný koncernový servis v bratislavskom regióne (pre značky ŠKODA, VW a Audi), obhájila tri roky po sebe prvenstvo v hodnotení kvality služieb pre zákazníkov.

Ocenenie a certifikát kvality služieb “TOP servis“ udeľuje každoročne Allianz – Slovenská poisťovňa, ktorá hodnotí a vyberá spomedzi 600 servisov na území Slovenskej republiky.

Úspech a ocenenie zaväzujú našu spoločnosť k poskytovaniu nadštandardných služieb, čo môže tešiť všetkých našich zákazníkov a poistencov Allianz – Slovenskej poisťovne. Veríme, že ocenenie sa nám podarilo získať vďaka spojeniu kvality a rozsahu poskytovaných služieb s našim nadšením a tímovou spoluprácou. Dosiahnuté výsledky a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás hnacím motorom.“, hovorí riaditeľ IMPA Bratislava, Bc. Jozef Suroviak.

V tíme IMPA Bratislava je prvoradou snahou na všetko sa pozerať z pohľadu zákazníka. Hoci sú na strane dodávateľa služieb, v bežnom živote sú to tiež len zákazníci, ktorí majú svoje nároky. A tomu prispôsobujú svoje služby a prístup, aby klienta čo najmenej zaťažili a čo najviac mu vyšli v ústrety.

Hodnotiacimi kritériami pri ocenení „TOP servis“ sú nielen výsledky pri riešení poistných udalostí klientov Allianz – Slovenskej poisťovne, ale aj následná oprava poškodených vozidiel a dodatočné benefity poskytované zákazníkom v servisných službách.

„Myslíme si, že dnes sa zákazníci vo veľkej miere rozhodujú podľa toho, aby mali čo najviac služieb pokrytých „pod jednou strechou“. Veľa času dnes trávime za volantom, preto nám príde vhod, ak nám z neho aspoň kúsok dokáže niekto ušetriť. Napríklad za veľký benefit a našu výhodu považujem to, že počas týždňa je náš servis zákazníkom k dispozícii od skorého rána od 6h až do neskorého večera do 22h.“, dopĺňa Jozef Suroviak.

Poistné udalosti od A po IMPA

S autorizovaným servisom IMPA Bratislava pre vozidlá koncernových značiek ŠKODA, Volkswagen a Audi, je aj taká nepríjemnosť, ako poistná udalosť, iba drobným nepohodlím. Zákazník zavolá a IMPA za neho vybaví kompletne všetko: nielen samotnú opravu, čo je samozrejmé, ale aj nahlásenie, odtiahnutie auta, jeho obhliadku, „papierovačky“ s poisťovňou, a odvoz zákazníka do alebo zo servisu, kam si zákazník povie. A ak zákazník potrebuje, IMPA mu poskytne náhradné vozidlo. Navyše celú komunikáciu vybaví cez bezplatnú linku call centra 0800 10 20 10.

V našom autorizovanom servise robíme všetky mechanické práce a máme dielne na všetky servisné úkony, od výmeny pneumatík cez klampiarske práce až po lakovanie. Každému zákazníkovi sa venujeme osobne a rozpočet upravíme podľa jeho potrieb a možností.“, hovorí riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava, Jozef Suroviak.

Aké služby ponúka svojim zákazníkom IMPA Comfort program?

 • prevzatie poškodeného vozidla priamo z miesta nehody
 • zabezpečenie odťahu  v prípade nepojazdného vozidla
 • bezplatný odvoz zákazníka zo servisu
 • zabezpečenie náhradného vozidla počas opravy poškodeného vozidla
 • obhliadka vozidla priamo v servise
 • zabezpečenie kompletnej opravy vozidla v čo najkratšej lehote, stanovenej pred opravou
 • vyplnenie nahlasovacieho tlačiva príslušnej poisťovne
 • konzultácia o potrebnom rozsahu a spôsobe opravy
 • umytie karosérie a vyčistenie interiéru vozidla po oprave

Maličkosťami sa dosahuje dokonalosť, ale dokonalosť nie je maličkosť.“
/Michelangelo Buonarroti/

Náhradné vozidlá v sieti IMPA prekročili počet 200 kusov

Toto nie je novinárska kačica:

Náhradné vozidlá v sieti IMPA prekročili počet 200 kusov a ich počet stále rastie!

 • Komplexné a spoľahlivé služby pod jednou strechou
 • Plnohodnotne zabezpečená náhradná mobilita zákazníkov 

Venujte pozornosť tomuto hláseniu: na známosť dáva sa, že sieť IMPA rozrastá sa! Náhradných vozidiel už viac ako 200 má a ofenzíva neustáva. A to nie je novinárska kačica ani žart, ale zákazníkom známy stav. Vozidlá pre všetkých sú určené a pre verných zákazníkov IMPA ich dá bezplatne…

Sieť spoločností IMPA píše svoj príbeh na Slovensku už 19 rokov. Zákazníkom poskytuje autorizované služby v oblasti predaja a servisu vozidiel. Primárne zastupuje značku ŠKODA v oblasti predaja aj servisu. Popredajnú starostlivosť poskytuje ako autorizovaný servis vozidiel Volkswagen a Audi (IMPA Bratislava). Súčasťou portfólia je aj značka Hyundai. Prevádzky IMPA nájdu zákazníci v šiestich mestách na Slovensku – v Bratislave, Šamoríne, Žiari nad Hronom, Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši a Žiline.

Ponuka nových služieb svojim klientom, to je to, čo firmu odlišuje od ostatných predajcov, alebo ako hovorí Jozef Suroviak, riaditeľ IMPA Bratislava:

“Predať auto dnes dokáže každý, dokonca aj vymeniť olej dokáže každý. Ponúknuť však servisnú nadstavbu a pomôcť zákazníkovi či už v Bratislave alebo napríklad o pol noci pod Strečnom zabezpečiť rodine s pokazeným autom náhradnú mobilitu, to už každý nedokáže.“

Dnes sa zákazníci vo veľkej miere rozhodujú podľa toho, aby mali čo najviac služieb pokrytých „pod jednou strechou“. V autorizovaných servisoch siete IMPA sa na všetko pozerajú z pohľadu zákazníka. Tomu prispôsobujú svoje služby a prístup, aby klienta čo najmenej zaťažili a čo najviac mu vyšli v ústrety. A stále platí, že tie najúžasnejšie veci bývajú spravidla až zarážajúco jednoduché…

Ak ste krajčír, za všetkým vidíte ihlu a niť. Ak ste kladivo, všetko vyzerá ako klinec. Ale ak si chcete vybudovať dôveru zákazníka, za všetkým treba vidieť vzťah. A u nás je to presne o vzťahu so zákazníkom, o príbehu, ktorý píšeme spoločne s ním, o budovaní partnerstva,“ hovorí Jozef Suroviak.

Vsádzame na služby a ich kvalitu. Široký vozidlový park náhradných vozidiel považujeme za našu veľkú devízu. Je zárukou našej flexibility, promptnosti a vybavenia požiadaviek “bez zaťažovania” klienta… Preto v sieti IMPA máme už viac ako 200 náhradných vozidiel a ich počet stále rastie! A to naozaj nie je žart ani žiadna novinárska kačica!“, hovorí a dodáva: „A ďalšou našou prednosťou je dostupnosť našich servisu čo sa týka otváracích hodín. V týždni sme v IMPA Bratislava zákazníkom k dispozícii od 6h rána do 22h večera“.

Náhradné vozidlá sú určené pre všetkých zákazníkov servisov IMPA, a tí verní majú výhodu v ich zapožičaní bezplatne. V prípade poruchy, alebo poistnej udalosti vozidle zákazníka, a ak si to situácia vyžaduje, je v servisoch siete IMPA samozrejmosťou zapožičanie náhradného vozidla (za zákaznícke vozidlo, ktoré je v servise IMPA  v oprave), na nevyhnutne potrebný čas, prípadne na žiadosť klienta zapožičanie vozidla na určitú dobu za poplatok. O dostupnosti a zapožičaní náhradného vozidla je zákazník informovaný hneď pri objednaní do servisu.

Samozrejme zákazník si v servisoch siete IMPA môže vybrať aj z ďalších foriem náhradnej mobility: odvoz a dovoz vozidla – odvoz a dovoz zákazníka – prípadne kombinácie.

„Rob to, čo robíš, tak dobre, že to ľudia budú chcieť zažiť znova a priviesť svojich priateľov.“

/Walt Disney/

Originálne príslušenstvo teraz výhodnejšie

Originálne príslušenstvo patrí k autám neodmysliteľne. Aj preto sme pred časom spustili eshop zameraný práve na Originálne príslušenstvo značiek ŠKODA, Volkswagen a Audi. Nakupovať z pohodlia domu, práce alebo vlastne odkiaľkoľvek je naozaj pohodlné.

V mesiaci máj je to ešte výhodnejšie. Celú ponuku Originálneho príslušenstva dostanete teraz o 10% lacnejšie. Navyše s dopravou ZADARMO. 🙂

Potrebujete nové disky, nosiče na bicykle, chcete svoje auto niečim skrášliť? Alebo chcete urobiť radosť sebe značkovým lifestyle doplnkami? Pekné tričko alebo bunda vždy poteší a už nemusíte rozmýšľať nad darčekom pre svojho motoristu.

A keďže máj je okrem lásky aj hokeja čas, zaradili sme do ponuky aj Originálne ŠKODA hokejové príslušenstvo.

Buďte originálny za každých okolností.

Vyberte si z našej zvýhodnenej ponuky a nakupujte ON-LINE.

Hokej nás baví

Škoda Auto už 23 rokov podporuje majstrovstvá sveta IIHF v ľadovom hokeji. Táto spolupráca predstavuje najdlhší hlavný sponzoring v histórii športových majstrovstiev sveta! Ľadový hokej je ústredným pilierom stratégie sponzoringu značky ŠKODA. Hokej nás jednoducho baví.

Trvanie partnerstva medzi Škodou a IIHF dokonca zapísali aj do guinessovej knihy rekordov ako najdlhšie trvajúce hlavné sponzorstvo v dejinách športových majstrovstiev sveta.

Aj my fandíme našim :- )

Počas zápasu s Bielorusmi v nedeľu 3. mája sme si užili úžasnú atmosféru a víťazstvo slovenského hokejového tímu 🙂 Ďakujeme našej “14-ke”, Andrejovi Meszárošovi, za skvelé dva góly !!!